פיקסה.

בניית אתרים לעסקים קטנים

האם בניית אתר מתאים לכל סוג של עסק? חשוב שכל עסק שמשווק את עצמו, שיהיה לו אתר, ולכן בניית אתרים לעסקים קטנים, זו החלטה חשובה לבניית תשתית שיווקית למשיכת לקוחות חדשים במיוחד שמדובר בעסק קטן

איך בניית אתרים לעסקים קטנים משפרים את התדמית של העסק, ומגדילים את הפעילויות השיווקיות שלהם? כמה נקודות חשובות שחשוב לדעת.

הצעד הראשון לבניית תשתית שיווקית מתחיל בבניית אתרים לעסקים קטנים

אין ספק, שכדי להתחיל לבנות בסיס לשיווק באינטרנט, חשוב להתחיל קודם כל בבניית אתר לעסק, זהו הצעד הראשון שהעסק מקבל נוכחות באינטרנט, הכרטיס ביקור של העסק, ושכל מי שיחפש את העסק שלכם בגוגל, ימצא אותו בתוצאות חיפוש, וחשוב שזה יהיה בתוצאות הראשונות, כדי שיותר גולשים ישימו לב לאתר שלכם.

היום רוב המידע שאנחנו מחפשים, מוצאים באמצעות שורת החיפוש של גוגל, בשביל זה גוגל נוצרה, לתת לכם את המידע הכי איכותי ככל הניתן, לכל חיפוש שתעשו, ואיך זה קשור לקידום העסק שלכם?

כאשר מחפשים ביטוי מסוים בשורת החיפוש של גוגל, למשל “מרפאת שיניים בבת ים”, גוגל מציגה בתוצאות החיפוש במקומות הראשונים את האתרים עם תוכן הכי איכותי, ונותן דירוג לכל אתר, היכן הוא ממוקם בתוצאות החיפוש תחת אותו ביטוי, ומתייחס לפרמטרים שונים שמשפיעים על הדירוג בתוצאות החיפוש, כמו למשל ותק האתר, מהירות טעינת האתר, עד כמה התוכן מקורי, המכיל ערך אמיתי לגולש.

כיצד בניית אתרים לעסקים קטנים מקדם את העסק בגוגל?

מנוע החיפוש גוגל, לא נועדה רק לצורך לחפש לכם את המידע שאתם צריכים, אלא גם להביא לכם מבקרים חדשים כל חודש, אם האתר שלכם מקודם כמו שצריך. עכשיו נבין, איך נגייס את מנוע החיפוש גוגל, לטובת קידום העסק שלנו, ואך לגרום לגוגל “לחבב” את האתר שלנו עם כמה צעדים פשוטים.

הקמת אתר מותאם לגוגל

קודם כל, חשוב לבחור בפרילנסר לבניית אתרים או חברה שתבנה לנו את אתר איכותי שמותאם לקידום בגוגל, וחשוב שתשוחחו על הנושא הזה עם מי שבונה לכם את האתר, כדי לעשות תיאום ציפיות שלא תתאכזבו, שיהיה קשה לקדם את האתר בגוגל.

בחירת מערכת ניהול תוכן

לרוב, מי שבונה לכם את האתר מחליט על איזו מערכת לבנות את האתר שלכם, ובחירת מערכת לניהול האתר יש השפעה על קידום האתר בגוגל. יש לא מעט עסקים שבוחרים בבניית אתר בחינם ומשלמים מאוחר יותר על כך ביוקר, במיוחד כשזה מגיע לנושא של הקידום בגוגל.

בניית אתר רספונסיבי

חשוב מאוד שהאתר שלכם מותאם למכשירים חכמים כמו טאבלטים, ובעיקר למובייל, שעיקר התנועה לאתר שלכם תגיע דרך המובייל. אתרים רספונסיביים מדורגים במקומות גבוהים יותר בגוגל, כחלק משירות האיכות של גוגל, היא תבחר להציג רק אתרים איכותיים בתוצאות החיפוש, וגוגל יודעת לזהות אתרים לא רספונסיביים ויש לכך השלכות חמורות על הקידום.

חברת אחסון אתרים

מהירות טעינת האתר היא פרמטר מאוד חשוב, שגם קובעת את המיקום שלכם בגוגל, והיא מושפעת מכמה גורמים. מהירות טעינת האתר מושפעת מביצועי השרת שהוא מאוחסן בו, לכן חשוב שהאתר שלכם יהיה תחת חברת אחסון אתרים איכותית, שתספק לכם שרתים מהירים עם ביצועים גבוהים, ותספק לכם הגנה על האתר מפני וירוסים או פריצות מגורמים עוינים שעלולים להזיק ולשבש את רצף פעילות האתר, שכן אתרים שנופלים לעיתים תכופות, ירדו במיקומים שלהם בגוגל או שגוגל יסיר את האתר, כי מבחינתה, אתר לא יציב, לא ראוי להופיע בתוצאות החיפוש.

מה העלות של בניית אתרים לעסקים קטנים?

מחיר בניית אתרים לעסקים קטנים נקבע על פי כמה שאלות:

 • עיצוב מותאם אישית או הקמה על תבנית מוכנה?
 • כמה עמודים יהיו באתר?
 • האם כולל כתיבת תוכן?
 • האם יש קטלוג מוצרים?
 • האם יש חנות מוצרים?
 • האם כולל שירותי אחסון ותחזוקה?

מחיר בניית אתר תהיה שונה בין בונה אתרים פרילנסר לחברה לבניית אתרים, אצל פרילנסר, לרוב יהיה זול יותר לבנות אתר תדמית לעסק שלכם מאשר חברה לבניית אתרים, כי מדובר באדם אחד שבונה לכם את האתר ולא צוות שלם. מוזמנים לקרוא מאמר בנושא: “מה עדיף, בונה אתרים פרילנסר או חברה?”.

מה התהליך בבניית אתרים לעסקים קטנים?

תהליך של בניית אתרים לעסקים קטנים מורכבת מכמה שלבים פשוטים ואפרט אותם:

 • שיחת היכרות – תיאום ציפיות והגדרת מטרות
 • בחירת דומיין – כתובת לאתר, לדוגמא: maya-laser.co.il
 • בניית אפיון אתר – רשימת עמודים באתר, מבנה תפריט, צבעים מובילים, בחירת ווידג’טים (למשל: גלרית תמונות) ודרישות מיוחדות מהלקוח במידה ויש.
 • עיצוב סקיצה – עיצוב דף הבית ואישור על ידי הלקוח, שיקבע את המשך קו העיצובי של האתר.
 • התאמה רספונסיבית – התאמת אתר לרזולוציות מסך שונות, שיתאימו לטאבלטים ולסלולאר.
 • הקמת עמודים פנימיים
 • הזנת תכנים לעמודים

כמה זמן לוקח תהליך בניית אתרים לעסקים קטנים?

מרבית המקרים, הקמת אתר תדמית מתאים בעיקר לעסקים קטנים, ולא הקמת אתר קטלוג למשל או חנות אי-קומרס (מסחר אלקטרוני), ולרוב זה לא יקח הרבה זמן. בניית אתר תדמית בממוצע ייקח בין 5-14 ימים וכמובן זה משתנה, תלוי מי בונה לכם את האתר, בונה אתרים פרילנסר או חברה.

מה שכן עלול להאריך את זמן בניית האתר הוא כתיבת התוכן, ורצוי להיעזר כותב תוכן על מנת להוריד מכם את המשימה הזו, וגם להשאיר את זה לכותב תוכן מנוסה שיעשה זאת בצורה מקצועית ובזמן קצר יותר, ויכול להתאים לעסוקים שביניכם (ואני מניח שרובכם).

בניית אתרים לעסקים קטנים עם פיקסה סטודיו

לפיקסה סטודיו ניסיון של מעל 10 שנות פעילות בבניית אתרים לעסקים קטנים, את כל הניסיון והידע, מיושמים באתר של העסק שלכם, כדי שיהיה לכם אתר מרשים כזה שהלקוחות יתלהבו ממנו, וירצו להשאיר פרטים באתר ולהפוך ללקוחות שלכם.

לשיחת היכרות ללא עלות, תאמו עכשיו שיחה באמצעות כפתור ליצירת קשר או הטופס באתר.

תוכן עניינים
אשמח תמיד לפירגון :)
שתף בפייסבוק
שתף בטוויטר

על המחבר:

תמיד זמין עבורך.
השאר פרטים ואדאג
לחזור אליך בהקדם האפשרי.