פיקסה.

בניית אתרים מקצועיים

למה צריך אתר אינטרנט מקצועי?

עם התפתחות עידן האינטרנט, כיום כל בעל עסק יודע שכדי להגדיל חשיפה יש צורך בנוכחות רשת. בניית אתר אינטרנט היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגדלת החשיפה ברשת הדיגיטל, הצגה של שירותים ומוצרים בצורה מפורטת ונוחה יותר והחשובה ביותר – חשיפה ללקוחות פוטנציאליים.

הצעד הראשון מתחיל מבחירה של איש מקצוע שיבנה עבורך את האתר, אחד שיודע מה הוא עושה ולכן חשוב מאוד לדעת את מי לבחור למשימה.

בתור בעל ניסיון עשיר מאז שנת 2010 בתחום בניית האתרים ומתוך מאות לקוחות שליוויתי אותם לאורך כל הדרך, אני בטוח שאוכל לבנות עבורך אתר מקצועי לשביעות רצונך כדי שיאפשר לעסק שלך לצמוח ולהתפתח.

בניית אתר בהתאם לצרכים שלך

בניית אתר זה לא רק עניין טכני. חשוב מאוד לתכנן אותו נכון בהתאם לצרכים של העסק וגם לבטא את הייחודיות שלו. לא כל אתר נראה זהה לקודמו גם אם מדובר באותו תחום. חשוב ליצור ייחודיות לאתר כדי לבלוט מעל המתחרים. אחת השאלות החשובות שאשאל זה מה הצורך העיקרי של האתר ומה מוצר הדגל או השירות העיקרי של העסק שיינתן עליו יותר דגש באתר.

כדי לעמוד במשימה הזאת אני לומד את העסק שלך ומחליט ביחד איתך איך מבטאים את הייחודיות של העסק בתוך כותלי האתר.

שירות זמין, מקצועי וקשוב

זמינות ללקוח היא מילת המפתח להצלחה. כחלק מהשירות, הלקוח מקבל ליווי לאורך כל שלבי הפרויקט וגם לאחר סיומו.
הקווים המנחים בעסק שלי היא לתת ללקוח שירות טוב ויחס אישי, זמינות ומענה לצרכים שלו ולא להשאיר מקום לשאלות פתוחות.
אני מאמין שההצלחה האמיתית נבנית עם תקשורת נכונה מול הלקוח, תיאום ציפיות ושקיפות מולו לאורך כל הדרך.

עיצוב ייחודי לעסק שלך

עיצוב אתר בהתאמה אישית לפי צרכי העסק שלך ללא שימוש בתבניות מוכנות כדי שלא יהיה עוד אתר שנראה כמוהו.

שלושת המרכיבים לעיצוב האתר:

בחירת מיתוג עיצובי של האתר
אחד המרכיבים הכי חשובים זה הנראות של האתר. זה מה שיקבע איזה רושם הלקוחות שלך יקבלו על העסק שלך ולכן נדרש כאן תכנון נכון “להיכנס לנעליים” של הלקוח הפוטנציאלי ומה הדגשים החשובים כדי להנגיש את האתר בצורה קלה ונוחה עבורו.

ישנם כמה מאפיינים שמרכיבים את עיצוב האתר. בשלב הראשון בוחרים את הצבעים המובילים באתר לפי המותג הקיים של העסק, בדרך כלל מדובר עד 3 צבעים כדי שהאתר יהיה קריא ונעים ולא עמוס מידי לעיני הגולש. לאחר מכן בוחרים את הסגנון והדרך שבה אנחנו מעבירים את המסר שהאתר ישדר.

עיצוב ממשק וחווית משתמש \ UI\UX

החלק העיקרי שהמשתמש יראה באתר ויעשה בו שימוש, החל בניווט בין עמודי האתר באמצעות התפריט, כפתורי הנעה לפעולה, טפסים, גלריית תמונות ועוד ולכל זה יש דגש מבחינת העיצוב והמיקום שלהם באתר.

בנוסף לנראות האתר, חשוב לשאוף לחווית משתמש מירבית, לוודא שהשימוש באתר נוח לתפעול ולעיתים שילוב של אלמנטים גרפיים והנפשות כדי להעצים את חווית הגלישה באתר ואף עלול לגרום למשתמש לחיבה רבה יותר לאתר.

השאיפה שלי לבנות אתר מרשים עבורך שמניע את הלקוחות שלך להתעניין בשירותים שלך ולהשאיר את הפרטים שלהם באתר.

קבע איתי שיחת ייעוץ ללא עלות
מזמין אותך לשיחה איתי 1:1 עם קפה עם או בלי קצף, את זה כבר אתה תבחר :)
או שלח לי הודעה
תמיד זמין עבורך.
השאר פרטים ואדאג
לחזור אליך בהקדם האפשרי.