פיקסה.

למה בעל עסק צריך אתר אינטרנט?

בעולם הוירטואלי אנשים כבר לא מחפשים בעלי מקצוע בדפי זהב, הדבר הראשון שהם עושים הוא לפתוח את גוגל ולחפש את בעל המקצוע הנדרש עבורם.

קידום אתרים באינטרנט למי זה מתאים?

בעולם שלפני האינטרנט היו דרכי פרסום אחרות אך אנשים הסתמכו בעיקר על המלצות מפה לאוזן, כיום גם המלצות נכללות בתוך אתר האינטרנט שם תוכלו לקרוא את כל הביקורות ואת הדירוג של בית העסק ביחס למתחרים.

למי זה מתאים? רואי חשבון, עורכי דין, צלמים וסופרים, כל המגוון הרחב של מקצועות חופשיים, הנמצאים כל הזמן בתחרות עם בעלי עסקים אחרים. אתר אינטרנט מתאים בעצם לטווח רחב של בעלי עסקים ועצמאים כולל בעלי חנויות, היכולים לפתוח אתר תדמית בשביל לשווק  את המוצרים שלהם.

נוכחות ברשת מאפשרת לכם להציג את עצמכם בצורה מדויקת באמצעות בניית אתר אטרקטיבי ומושקע, כתוב כהלכה, שיאפשר ללקוחות פוטנציאלים להכיר אתכם. אתר אינטרנט  משמש כיום גם ככרטיס ביקור עבור לקוחות פוטנציאלים, מידע עדיין עובר מפה לאוזן אך בשביל לשכנע את הלקוחות שאתם הכתובת המתאימה, תוכלו  תמיד לשלוח להם את האתר שלכם. מהניסיון האישי שלי כבעל עסק אני יודע שאתר מושקע ורציני יכול להוביל לחתימה על עסקה.

נוכחות ברשת היא קודם כל כרטיס הביקור שלכם אך בשביל לבלוט צריך להגיע לעמוד הראשון של גוגל, לאחר שבניתם את האתר על ידי חברה מוסמכת לעניין, שגם אותה ניתן למצוא באמצעות מנוע החיפוש של גוגל J אפשר לגשת למלאכת הקידום ולראות מה האופציות העומדות לפניכם.

עיצוב, מיתוג ובניית אתרים

בניית אתר היא השלב הראשון במלאכה ועליכם לבחור את האתר המתאים ביותר לקידום ברשת. אנחנו בונים אתרים על ידי פלטפורמת וורדפרס המתאימה במיוחד עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים. ישנם פלטפורמות אחרות יעילות ואפקטיביות וביחס לכל אחת מהן צריך לבדוק האם היא ניתנת לקידום אורגני בגוגל. קידום אורגני מתחיל עם בניית אתר וכתיבת מאמרים עם מילות מפתח מתאימות, שיובילו אתכם אל ראש טבלת החיפוש. אם יש לכם זמן ואנרגיה אני ממליץ לכם ללמוד לעומק על קידום אתרים ועל ניהול ותחזוקה כולל מיתוג ובניית אסטרטגיה שיווקית נכונה, גם אם החלטתם לקחת אנשי מקצוע העובדים בתחום, ידע אישי יכול לעזור לכם לעמוד על שלכם מול אנשי המקצוע המתאימים. כיום ניתן לבצע את כל העבודות הנדרשות על ידי חברה אחת בלבד המרכזת את כל השירותים הנדרשים ומספקת שירות כולל ומקיף. בנייה של האתר בפלטפורמה הנכונה, ניהול ותחזוקת האתר, קידום אורגני, מיתוג ובניית קמפיין ברשתות החברתיות. שילוב נכון בין בניית אתר לקידום ברשתות החברתיות הוא כלי יעיל בשביל להגיע ללקוחות פוטנציאלים. הרשתות החברתיות מאפשרות לכם לנהל תקשורת על בסיס יום יומי עם קהל לקוחות גדול ולהציע עבורם את השירות שלכם כל פעם בלבוש חדש. הרשתות החברתיות מאפשרות תקשורת ישירה ביניכם לבין הלקוח והיא כלי יעיל ומשמעותי לקידום האתר ובית העסק. רוצים לדעת עוד בנושא? יש לנו עבורכם מאמר מיוחד בבלוג על קידום ברשתות חברתיות ועוד מאמרים נוספים על בניית אתרים, ניהול ותחזוקה.

תוכן עניינים
אשמח תמיד לפירגון :)
שתף בפייסבוק
שתף בטוויטר

על המחבר:

תמיד זמין עבורך.
השאר פרטים ואדאג
לחזור אליך בהקדם האפשרי.